امنیت وب سایت موضوع مهمی است که طراحان باید به آن توجه کنند. افزایش امنیت سایت باید یکی از اولویت های اصلی افرادی باشد که در زمینه طراحی وب سایت کار می کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد امنیت وب سایت و به خصوص سایت های وردپرس صحبت کنیم. امنیت وردپرس نگرانی بسیاری از وب مسترهاست. برای افزایش امنیت سایت وردپرس نکاتی وجود دارد که می توانید از آنها برای تأمین امنیت وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. بهبود امنیت وردپرس در سایت های وردپرس که به طور مکرر مورد هکرها قرار می گیرند می تواند باعث عدم موفقیت این سایت ها شود. متخصصان شرکت طراحی وب سایت تهران در زمینه برنامه نویسی ، امنیت وب را در اولویت قرار داده اند.

افزایش امنیت وردپرس
اهمیت امنیت وردپرس و امنیت سایت
هنگام هک شدن سایت ، ممکن است تمام اطلاعات موجود در سایت برای هکر قابل دسترسی باشد. هکرها معمولاً اطلاعات را بعد از هک کردن سایت حذف می کنند. آنها سپس یک نماد یا علامت یا متن را قرار می دهند تا نشان دهند هک شده سایت است. بدترین حالت این است که هکر بعد از مداخله هیچ علامتی ایجاد نمی کند. درعوض ، کد مخرب را درون سایت قرار می دهد تا اطلاعات شما دائماً بدون اخطار برای شما استخراج و ارسال شود. در این حالت به نظر می رسد همه چیز به درستی در سایت کار می کند اما اطلاعات محرمانه شما به سرقت می رود.

امنیت وب سایت وردپرس به چه عواملی بستگی دارد؟
با توجه به موارد فوق ، بهتر است هنگام راه اندازی سایت ، از اهمیت امنیت در وردپرس و افزایش امنیت سایت اطلاع داشته باشید. همچنین باید از ابتدا برای امنیت وب سایت و تقویت امنیت وردپرس قدم بردارید. همه امنیت وب سایت وردپرس مربوط به امنیت در وردپرس نیست. بخشی از امنیت وب سایت مربوط به سرور و سرور است که باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. بنابراین ابتدا باید از هاست قابل اعتماد استفاده کنید. حملات مخرب شامل تغییر محتوای سایت ، ایجاد یک backdoor ، نرم افزار ثانویه و کنترل حساب های کاربری و غیره است. غالباً مشکلات وردپرس به دلیل سیستم عامل های قدیمی این سیستم مدیریت محتوا است. امنیت هسته وردپرس بسیار زیاد است و به روزرسانی های منظم آسیب پذیری های امنیتی را کاهش می دهد.

افزایش امنیت سایت
چند مرحله مهم برای بهبود امنیت وردپرس :
عدم استفاده از نام کاربری سرپرست
استفاده از احراز هویت دو مرحله ای
با استفاده از رمزهای عبور دشوار
در دسترسی به سایت به افرادی
که پرونده های wp-config.php و htaccess را مخفی می کنند دقت کنید.
استفاده از کلیدهای امنیتی وردپرس در فرآیند تأیید اعتبار
غیرفعال کردن ویرایشگر پرونده
محدود کردن ورود به
سایت مرتباً به روزرسانی هسته وردپرس و بطور مرتب پشتیبان گیری از
XML-RPC
با استفاده از میزبان های ایمن
نصب و استفاده از برنامه های افزودنی و قالب ایمن.
به عنوان مثال ، بهتر است این کار را هر دو روز یک بار انجام دهید. استفاده از افزونه ها و افزونه های ایمن نیز برای افزایش امنیت سایت وردپرس شما بسیار مهم است. بهتر است قالب و افزونه را از منبع اصلی خریداری کنید. بسیاری از افراد به دلیل افزایش قیمت دلار و تحریم قادر به خرید این محصولات نیستند. به همین دلیل ، آنها را از سایتهایی بارگیری می کنند که مشخص نیست برای چه چیزی بارگیری می کنند. این پرونده ها ممکن است امنیت وب سایت را به خطر بیاندازد و ممکن است به خطر بیفتد. در بیشتر موارد ، این هک سایت اتفاق می افتد. نکات ایمنی Yad Shade در تیم طراحی وب تهران مشاهده می شود. سرورهای انتخاب شده برای سایتها نیز با دقت انتخاب شده اند تا از مشکلات امنیتی جلوگیری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *