برنامه تلفن همراه یکی از ابزارهای تبلیغاتی مدرن برای رشد و توسعه مشاغل است. برنامه با اهداف مختلف شروع می شود. برخی تصمیم می گیرند برای معرفی محصولات و خدمات خود برنامه ای طراحی کنند. سایر افراد نوپا هستند که برنامه هایی را با هدف ایجاد ایده و نوآوری ایجاد می کنند. طراحی و فرایند توسعه اپلیکیشن از اصول و معیارهای خاصی استفاده می کند. روشهای مختلفی برای برنامه نویسی وجود دارد که هر یک برای یک هدف خاص تولید می شوند. در حال حاضر سه روش برای طراحی برنامه وجود دارد. طراحی اپلیکیشن ترکیبی ، بومی و وب سه روش متداول است که برنامه نویسان برای ساخت برنامه ها از آن استفاده می کنند.

در این بخش از مقاله ، در مورد طراحی برنامه Native ، ویژگی ها و مزایای آن صحبت خواهیم کرد.

طراحی برنامه بومی حرفه ای
یک برنامه بومی چیست؟
درخواست Nitio چیست؟ توسعه نرم افزار در زبانهای مرتبط با نرم افزار به عنوان نرم افزار بومی یا بومی نامیده می شود. از نرم افزار جاوا برای ساخت نرم افزار اندرویدی استفاده می شود و از Objective-C برای طراحی اپلیکیشن های بومی برای آیفون استفاده می شود. طراحی اپلیکیشن بومی یا بومی نسبت به سایر روش ها وقت گیر است. زیرا برای اندروید ، ios ، تلفن ویندوز ، هرکدام باید جداگانه کدگذاری شوند. این به دلیل استفاده از SDK ها و API ها در هر پلتفرم است. به همین دلیل ، هر سیستم عامل باید مطابق API خود مجدداً مورد استفاده قرار گیرد. این یکی از معایب برنامه Native است.

برنامه های بومی که
برنامه نویسی ارزان طراحی کرده اند بومی هستند
تا برنامه هایی را با اپلیکیشن بومی تهیه کنند
در طراحی برنامه و مهمتر از همه ، هزینه برنامه های بومی مورد نظارت قرار می گیرد. هزینه طراحی برنامه های بومی با توجه به کدگذاری مجدد برای هر سیستم عامل نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر است. همچنین زمان ساخت برنامه از برنامه بومی افزایش می یابد. زیرا برنامه نویسی برای هر پلتفرم طبق API های هر پلتفرم زمان می برد. تعدادی از مزایا و معایب آن در طراحی برنامه بومی وجود دارد. استفاده از روشهای کدگذاری منبع بسته با هدف و هدف طراحی نرم افزار شما تعیین می شود. سرعت بالا در طراحی اپلیکیشن های بومی یک ویژگی مثبت است. دلیل این امر این است که کد نویسی مبتنی بر سیستم عامل است. با این کار دستورات مستقیماً کامپایل می شوند و سرعت اجرای آن افزایش می یابد.

مزایای طراحی بومی اپلیکیشن
دسترسی به ویژگی های تلفن مانند حافظه ، دوربین ، مخاطبین ، GPS کاربر و غیره
سرعت بالا و امنیت بیش از سایر روش ها در طراحی برنامه
استفاده از نرم افزار آفلاین از مهمترین ویژگی های طراحی نرم افزار بومی است.
طراحی تجربه کاربر – پشتیبانی از
ویژگی های چند لمسی UX Design
برای API

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *