طراحی لوگو و  آرم چیست؟

یکی از مهمترین و مهمترین عناصر تبلیغات ، تجارت طراحی لوگو است. این آرم اولین چیزی است که مخاطبان شما با آن می بینند و با آنها ارتباط برقرار می کنند. این تصویری است که مردم هنگام شنیدن نام شرکت شما می دانند و تصور می کنند. آرم و لوگو هویت بصری تجارت است و طراحی مناسب آرم می تواند بر برند شما در ذهن مشتری و مخاطب تأثیر بگذارد.

تاریخچه لوگو

در طول تاریخ ، از نماد ، نمادی از واحد هویت بصری ، به عنوان وسیله ارتباط استفاده شده است. انسان ماقبل تاریخ سعی در هشدار یا انتقال یا انتقال پیام های دیگر با خراشیدن و ایجاد نقش بر روی دیوارهای غارهای Altamira در اسپانیا و لاسکو در فرانسه داشته است. باستان شناسان ابزارها و وسایلی را از یونان باستان پیدا کرده اند که می تواند واکنش های حسی خاصی مانند نمادها و رنگ ها مانند شکل حروف و رنگ ها را نیز برانگیزد.

تابوتهای مصری حکاکی شده با نقوش نمادین که احتمالاً نمایانگر خالق این هنرمند است. در قرون وسطی ، بازرگانان و صنعتگران از نمادها و نمادهای مشخصی برای شناسایی کالاها یا محصولات خود استفاده می کردند. تاریخچه این آرم همچنین به یونان باستان برمی گردد. در اوایل قرن نوزدهم ، چاپگرها نمادها یا امضایی را چاپ می کردند که نمایانگر کار و تجارت آنها بود. در آغاز قرن بیستم ، گاوچرانهای آمریکایی از سمبل های اختصاصی برای شناسایی مالکیت دام های خود استفاده کردند. در واقع ، آنها از یک زبان تصویری استفاده می کردند که قدمت آن به مصریان باستان باز می گردد.

طراحی لوگو طراحی لوگو تهران

امروزه بیشتر برای جایگزینی و حاوی نمادهای محدود الفبایی استفاده می شود. و اماکن عمومی دیگر ممکن است مبتنی بر نوشتن سنتی باشد.

این نمادها را می توان در همه جا مشاهده کرد: آرم های بسته بندی ، قوطی ، جعبه ، وسایل نقلیه ، کاغذ ، تابلوهای نمایشی ، در بازی های عمومی ، بازارها ، نمایشگاه ها و جشنواره ها.

یک آرم می تواند ترکیبی از علائم ، حروف و نمادهایی باشد که یک برند را توصیف می کند.
طراحی آرم تهران ما تیم ما زیبا و کارآمد است و از محبوبیت یک برند در مخاطبان بسیار مهم است.
در بسیاری از موارد ، تصویر یک آرم اولین چیزی است که با شنیدن نام به ذهن شما می رسد ، به عنوان مثال: اپل ، کوکا کولا ، نایک ، آدیداس و غیره. اینها برخی از مارک های مشهور هستند که آرم آنها به نظر می رسد مثل محصولی در ذهن ما اتفاق می افتد

طراحی لوگوی حرفه ای تهران لوگو طراحی لوگوی حرفه ای

به طور اختصاصی برای شما در سایت تهران انجام می شود ، ما استانداردها و انتظارات شما را از طراحی لوگوی حرفه ای بالا می بریم تا طراحی لوگوی تهران با ظاهر ، احساس و احساس مخاطبان بتواند یک پل ارتباطی قوی ایجاد کند .

اصول اساسی که هنگام طراحی یک آرم حرفه ای باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • ساده.
  • بی نظیر باشید.
  • ترجیحاً شکل هندسی داشته باشید.
  • با فرهنگ موضوع سازگار باشید.
  • عوامل استفاده شده را به وضوح در نظر بگیرید.
  • کاملاً به فاکتورهای مورد استفاده احترام بگذارید.
  • قابلیت کوچک شدن تا 2 سانتی متر.

طراحی لوگو حرفه ای

قوانین طراحی لوگو
1- خواندن خطوط طولانی در متن می تواند شما را خسته کند.

2. مطالب باید به آسانی خوانده شود.

3 – نوشتن حیاط خلوت معمولاً از نوشتن شلوغ بهتر و راحت تر است.

4- خواندن ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ برای خواندن مخاطب ساده تر از حروف بزرگ است.

5- حروف جمع و جور ، جسورانه یا حرکتی چشم را آزار می دهد و فقط برای قسمت های مهم استفاده می شود.

6. فضای نوشتاری که درست یا چپ چین است ، از وسط متن آسانتر است.

7. متن رنگی ، به ویژه نور ، خواندن آن سخت است و متن سفید روی سیاه خواندن آن سخت تر است.

 

ایده طراحی لوگو

دارای دنیای طراحی پیچیده ای است. بعضی اوقات فقط یک ایده طراحی لوگو می تواند یک طراحی جدید ایجاد کند ، بعضی اوقات مهارت زیادی می برد و امروزه شرکت های جدیدی به ثبت رسیده ، سایت ها و فروشگاه های جدیدی راه اندازی می شوند ، افراد مختلفی در حرفه های مختلفی کار می کنند. و در بسیاری موارد ، مشاغل برای معرفی خود به بازار و مشتریان به علائم تجاری ، نشان ها و سایر نمادها نیاز دارند.

شرکت طراحی وب آرم  آرم تهران ، کارشناسان و طراحان ما ، پس از تحقیق در مورد سلیقه مشتری در زمینه تصاویر ، اشکال ، نمادها ، قلم ها ، رنگ ها و سایر عناصر طراحی آرم موثر ، تحقیق و جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت مشتری را آغاز می کنند. . سپس با توجه به اینکه یک آرم موفق باید شعار و پیام شرکت ها و شرکت ها را به صورت غیر مستقیم به مخاطب هدف منتقل کند ، مفاهیم به دست آمده از این تحقیق جمع می شوند و با ایده طراحی آرم و پیروی از روند مفهوم سازی آغاز می شوند. سه طراح وب با استفاده از دانش و تخصص طراحی آرم تهران ، طراحی و اجرای آن را در نرم افزار طراحی انجام می دهند.

طراحی لوگو طراحی لوگو ارزان  با فتوشاپ

بهتر است که لوگوی خود را با فتوشاپ طراحی نکنید. برنامه هایی مانند Photoshop بر اساس تصویر و به اصطلاح bitmap به ویرایش تصاویر اختصاص دارد. طراحی یک آرم با Photoshop بیشتر در مورد تغییر پرونده های آماده شده قبلی است. البته فتوشاپ برای نقاشی دیجیتال امکانات زیادی دارد ، اما در این مقاله قصد داریم در مورد لوگو و طراحی نماد صحبت کنیم.در طراحی لوگوی فتوشاپ ، حتی هنگامی که تصاویر با کیفیت بسیار بالا و با اندازه مشخص تولید می کنید ، می توان آنها را بزرگنمایی و زوم کرد و می توانید پیکسل هایی را که تشکیل دهنده آن تصویر هستند ، مشاهده کنید ، اما پرونده هایی که برنامه های برداری مانند وکتور CorelDRAW و Adobe Illustrator (Illustrator) ، محبوب تر از Photoshop ، مبتنی بر معادلات و معادلات ریاضی است که امکان بزرگنمایی یا تغییر اندازه تصویر را بدون ایجاد خطر در کیفیت و مقیاس های آن امکان پذیر می سازد. دید بالا.

طراحی لوگو با طراحی ارزان لوگوی فتوشاپ

امروزه داشتن یک آرم مناسب برای به روزرسانی شرایط کاری خود بسیار مهم است. طراحی لوگو به صورت حرفه ای در سایت ساز انجام می شود و شما می توانید با سفارش طراحی آرم تهران بهترین طراحی آرم را بدست آورید ، تهران در نظر دارد با داشتن یک تیم طراحی آرم حرفه ای و حرفه ای ، بهترین کیفیت را برای مشتریان عزیز داشته باشد.

سایت تهران با تیمی از متخصصان طراحی وب سایت و طراحان آرم در تهران به شما اطمینان می دهد که طراحی آرم شما کاملاً حرفه ای و متناسب با نیاز شما است. سایت تهران آماده ارائه مشاوره در این زمینه است. . اگر به مشاوره نیاز دارید ، لطفاً بدون تاخیر با ما تماس بگیرید ، حتی اگر قصد ندارید از پروژه خود برون سپاری کنید ، سایت ساز وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *