طراحی وب سایت چیست ؟ طراحی وب سایت | طراحی وب سایت ارزان | طراحی وب سایت حرفه ای در طراحی وب سایت و ایجاد وب سایت تهران
یک وب سایت شامل فایل ها و تصاویر مختلفی است که توسط طراح سایت ایجاد و بارگذاری می شود ، در تعداد مشخصی از پرونده ها در هر دسته ایجاد و برای طراحی اختصاصی سایت مانند طرح و چیدمان تنظیم می شود. بارگذاری پرونده ها و عکس ها در رایانه ما.صفحه اصلی یا Homa Page یک سایت معمولاً به عنوان “default.html یا index.html یا index.htm” گفته می شود ، اما بسته به طراحی سایت ما ، بسته به طراحی سایت ما ، می توان آنها را نیز با نام های مختلف بارگذاری یا آپلود کرد. وقتی یک وب سایت را تایپ می کنیم (به عنوان مثال ، “www.90z.ir“) ، مرورگر رایانه خود را از طریق دامنه ما ، به سایت هاستینگ خود می رویم که این آدرس از کجا تهیه می شود ، و برای آدرس مشخصی که از طریق جستجو دامنه ارائه کرده ایم. برای IM اگر فایل یا صفحه ای را در آن وب سایت پیدا کرد ، با فایل (یا صفحه) تماس گرفته و محتویات آن را نشان می دهد .

1.انتخاب یک نام مناسب For our site

2. ثبت نام دامنه در اینترنت داخلی و خارجی

3. طراحی نرم افزار و پانل مدیریت محتوا و طراحی گرافیکی اختصاصی به سایت

4- بسته به نوع طراحی سایت ، خدمات میزبانی و هاستینگ را برای ویندوز یا لینوکس خریداری کنید

5- سایتی را که در فضای میزبان و یا ویندوز میزبان و افتتاح اولیه سایت طراحی شده است ، بارگذاری کنید

نرم افزار یا CMS مورد نیاز برای طراحی وب سایت و توسعه سایت:

ساختمان اصلی و طراحی وب سایت مبتنی بر Microsoft .NET Framework است. استفاده از فناوری NET یا PHP با انعطاف پذیری ، قابلیت اطمینان بالا ، نوآوری و امنیت نمونه ، فرصت های بسیاری را برای وب مسترها و طراحان وب فراهم می کند ، از جمله مدیریت منابع ، پشتیبانی ماژول و افزودنی ها متناسب با رویکرد انتخاب شده پروژه و وابسته به یک زبان برنامه نویسی خاص نیستند. یا برنامه نویس در حالی که پایه و زیرساخت نرم افزار .NET یا PHP خلبان اصلی یک پروژه طراحی سایت خواهد بود ، امکان استفاده از سرویس های جانبی سایت سازگار با ویندوز یا لینوکس فراهم می شود. طراحی ماژولار سایتها برای مسئولان توسعه بعدی متعاقب بسیار کمک خواهد کرد.

_ چرا باید بررسی های امنیتی و سخت گیری های سایت را در نظر بگیریم؟

مخاطبین اینترنت پس از ورود به سیستم توسط نرم افزار امنیتی بررسی می شوند ، سپس در صورت تأیید توسط نرم افزار امنیتی سایت و استفاده مجدد به صفحات مختلف سایت ، از ویژگی ها و برنامه های سایت استفاده می کنند.

حالت های مختلف وب سایت در طراحی وب سایت و توسعه وب سایت :
وب سایتها بر اساس کاربرد و زبان برنامه نویسی آنها به چند دسته تقسیم می شوند:

وب سایت استاتیک: در طراحی و ساخت وب سایت ، چنین سایت های استاتیکی اساساً برای توسعه آینده نیاز به طراحی سایت حرفه ای یا نیمه حرفه ای دارند و صاحبان و سرپرستان آن سایتها نمی توانند به محتوای آنها دسترسی پیدا کنند. به روز رسانی. زبان برنامه نویسی این سایت ها در اکثر موارد HTML و Java Script است ، که انتخاب پیش فرض برای کلیه طراحان سایت است که معمولاً در صورت تخصص بیشتر بودن در سایت ما یا از طراحان حرفه ای سایت ، از CSS استفاده می کنند. از آنجا که طراحی وب سایت و ساخت سایت از مقدار کمتری از برنامه نویسی دستی و کد اپراتور در طراحی وب سایت استاتیک استفاده می کنند ، از نظر میزان بار بالایی در مرورگرها دارند. علاوه بر کاهش اندازه کد ، قابلیت خواندن موتور جستجو باعث دسترسی بیشتر سایت می شود.این امر باعث بهبود موقعیت آنها در طراحی وب سایت و توسعه سایت و با توجه به اندازه چنین زنجیره هایی در موتورهای جستجوگر مانند گوگل می شود و این سایت مهم SEO نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. آنها پایین تر از سایتهای دیگر هستند که بصورت دینامیکی یا با ابزارهای دیگر تولید می کنند. بکارگیری طراحان سایت حرفه ای و شرکت های کهنه کار در این کلاس مانند سایت تهران پردازش و موارد مشابه با آگاهی کامل از این مهم و اجرای بسیاری از پروژه های مشابه در این زمینه می تواند ما را به هدف خود در طراحی و استفاده از سایت نزدیک کند. تکنیک های امروز SEO می تواند بیشتر شود.

اما در عین حال ، وابستگی کامل صاحب سایت به طراح سایت و افرادی که کد نویسی سایت و صاحب سایت را دارند ، توسط صاحبان سایت و مدیران ایجاد می شود زیرا تنها راه برای بهینه سازی محتوای سایت استفاده از طراحان اولیه سایت است. . سایت های استاتیک در طراحی وب سایت و توسعه سایت برای افراد و شرکت هایی پیشنهاد می شود که محتوای آنها هر سال بسیار کمی به روز می شود و در طول سال با محتوای یا محتوای جدید کمی افزایش یا کاهش می یابد و برای سایت های سطح بالا توصیه نمی شود. .

وب سایت پویا: در طراحی و ساخت سایت رایگان برای افراد عادی یا صاحبان سایت که دسترسی مستقیم به سایت دارند ، با کمی اطلاعات اساسی که معمولاً توسط طراح سایت تهیه می شود ، می توانند محتوای سایت پویا ارائه دهند. به محض ارسال به طراح سایت. زبان برنامه نویسی وب سایت پویا می تواند متناسب با سطح سواد یا طعم دلخواه طراح انتخاب شود اما عمدتاً از ASP ASP.Net ، PHP ، CSS ، Silverlight یا Ajax در بین طراحان وب محبوب است ، و همچنین در طراحی وب و طراحی وب سایت بسیار مهم است. سایت ها ابتدا توسط طراح سایت ساخته می شوند و سایت بر روی سرویس هاستینگ یا هاستینگ بارگذاری می شود و مراحل بعدی.بنابراین ، طراح در طراحی وب سایت و طراحی سایت از جایگاه و حجم محتوای مورد نیاز مشتری و مدیر سایت اطلاع رسانی نمی کند ، بنابراین پرونده در چنین طراحی سایت به دلیل محبوبیت موتور جستجوگر از این قبیل است. به عنوان Google و ساختار کلی و گرافیک سایت کاهش می یابد. یکی از مزایای سایت های Dynamic این است که مدیر وب سایت یا صاحب سایت می توانند با استفاده از آموزش های اساسی که طراح سایت به آنها می دهد ، به راحتی محتوا و تصویر سایت خود را به روز کنند. در سراسر جهان زبانهای برنامه نویسی ایجاد شده است ، می توان بسیاری از فرصت ها را ایجاد کرد ، از جمله ایجاد صفحات پویا و گالری های رسانه ای و تصاویر متحرک ، فرم های تخصصی و خاص حساس به واژگان و موتورهای جستجو که واژگان خاص یا خاص آنها را هدف قرار می دهند. .

 

طراحی وب سایت چیست؟ طراحی وب سایت
فیس بوک تلگرام چیست؟:
با استفاده روزافزون از اینترنت و جامعه مجازی ، اینترنت به یک عضو خانواده برای کاربران تبدیل شده است. اما برای بهره‌مندی از مزایای این انجمن مجازی ، باید یک وب سایت ایجاد کرده و یک وب سایت طراحی کنید. ، طراحی وب سایت در سعادت آباد ، طراحی وب سایت در شیراز ، طراحی وب سایت در آینده ، طراحی وب سایت در مشهد ، طراحی وب سایت در اصفهان می توانید با ما تماس بگیرید:

تعریف وب سایت یک وب سایت
مکانی در اینترنت است که یک صفحه یا تعدادی از صفحه را برای یک هدف خاص در اختیار دارد ، در واقع مجموعه ای از صفحات که برای یک هدف خاص ایجاد شده اند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
فرایند برنامه ریزی برای ایجاد سایتی در فضای سایبر است که با طراحی وب سایت کلی و جزئی ساختار یافته ارائه می شود. این برنامه برای کلیه تصاویر ، متون ، پرونده های صوتی و تصویری و عناصر خاصی که برنامه ریزی شده اند اعمال می شود تا در نهایت برای هر صفحه ای که در مرورگر قابل مشاهده است و در قالب بندی خاص در طراحی وب سایت در آن صفحه قرار دارد اعمال شود.

طراحی وب سایت

برای اینکه این صفحات در اکثر مرورگرها قابل مشاهده باشد ، طراحان سایت برای ایجاد ساختار با اکثریت html (که امروزه html5 از قدرت بالایی در این زبان برنامه نویسی ارائه می دهد) طراحان و برنامه نویسان زبان بودند و همچنین برای تجسم بهتر پس از طراحی وب سایت از زبان css استفاده می کنند. (کدام زبان css3 اکنون قدرت خود را افزایش داده است تا بتواند بدون گرافیک نیز طراحی وب را انجام دهد). سایر زبان های برنامه نویسی مانند java ، PHP ، ESPN ، Perl و غیره همچنین برای طراحی وب قابل استفاده هستند.

فرایند طراحی وب
به طور کلی برای طراحی وب می توان موارد زیر را انجام داد:
مفهوم سازی
برنامه ریزی تحقیق
قبل از ایجاد وب سایت فایلهای چندرسانه ای تبلیغات
عمومی تحقیقاتی مدیریت شده در وب سایت ، مدیریت محتوا و مدیریت محتوا در سایت و همچنین فایلهای صوتی و تصویری موجود در آن قابل مدیریت است. توسط یک طراح منفرد یا گروهی از طراحان با یک کار خاص.

طراحی وب سایت: یک وب سایت می تواند شامل صفحه اصلی باشد ، که اغلب آن صفحه اصلی (صفحه اصلی) و همچنین سایر صفحات و بخش ها است که هر یک هنگام طراحی وب سایت ایجاد می شوند. . اما صفحه اصلی یا صفحه اصلی مهمترین قسمت یک وب سایت است و اهداف اصلی وب سایت و همچنین تمام به روزرسانی های وب سایت را در اختیار کاربران قرار می دهد. و تمام صفحات دیگر وب سایت از طریق این صفحه اصلی مشخص می شوند. این پیوند را از صفحه اصلی به آنها می دهد تا کاربر بتواند بر روی آن کلیک کند تا بخش ها و نیازهای مورد علاقه خود را ببیند. در حقیقت ، صفحه اصلی می تواند مادر تمام صفحات وب باشد.

طراحی وب سایت – طراحی وب سایت چیست؟
طراحی وب چیست ؟
بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند ، به طوری که هیچگونه اطلاعات و اقدامات غیر عادی ظاهر نمی شود که ممکن است کاربران را منحرف یا گیج کند. از آنجا که محور اصلی خروجی یک طراح یک وب سایت است که اعتماد مخاطب هدف را به دست می آورد ، از بین بردن هرچه بیشتر نقاط ناامیدی امکان حضور کاربر را بیشتر می کند.
دو روش متداول برای طراحی وب سایتهایی وجود دارد که هم در دسک تاپ و هم برای موبایل کار می کنند: طراحی پاسخگو و تطبیقی. در طراحی پاسخگو ، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می کند. در Adaptive Design ، محتوای وب سایت در اندازه های طرح ثابت مطابقت با اندازه صفحه نمایش ثابت است.حفظ یک چیدمان که در حد ممکن سازگار باشد بین دستگاه ها برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجا که طراحی پاسخگو می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در این زمینه شود ، طراحان باید در مورد نحوه کارشان دقت کنند. اگر آنها همچنین مسئول محتوا باشند ، ضمن بهره گیری از مهارت های خود ، می توانند از کنترل کامل بر روی محصول نهایی استفاده کنند.
طراحی فرایند جمع آوری ایده ها و تنظیم زیبایی شناسی و اجرای آنها ، با هدایت اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب فرآیندی مشابه برای ایجاد محتوا در صفحات وب الکترونیکی است که کاربران نهایی می توانند از طریق اینترنت به یک مرورگر وب دسترسی پیدا کنند.

طراحی وب سایت – طراحی وب سایت چیست؟
عناصر طراحی وب طراحی وب
دارای بسیاری از عناصر اصلی بصری به شرح زیر است:

چیدمان:
این چیدمان گرافیک ، تبلیغات و متن است. در دنیای وب ، یکی از اهداف اصلی کمک به شما در دستیابی به اطلاعات مورد نظرتان است. شامل تعادل ، سازگاری طراحی و یکپارچگی است.

رنگ:
انتخاب رنگ به هدف و مشتری بستگی دارد. این می تواند یک طرح ساده سیاه و سفید از چندین رنگ باشد و شخصیت یا مارک یک سازمان را با استفاده از رنگ ها در وب منتقل کند.

گرافیک:
گرافیک ها می توانند شامل یک آرم ، عکس ، کلیپ آرت یا نمادی باشند که همگی باعث تقویت طراحی وب می شوند. برای تجربه درست کاربر ، این کارها باید به روشی صحیح انجام شود ، کار با رنگ و محتوای صفحه وب ، در حالی که آن را بیش از حد بار نیست.

فونت ها:
استفاده از فونت های مختلف می تواند باعث افزایش طراحی وب سایت شود. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعداد فونت انتخاب شده را بخوانند ، معروف به “فونت های وب ایمن” ، بنابراین طراح شما به طور کلی در این دسته پذیرفته شده کار می کند.

مطالب و محتوا:
محتوا و طراحی می توانند در جهت تقویت پیام سایت از طریق تصاویر و متن با یکدیگر همکاری کنند. متن نوشتاری باید همیشه مرتبط و مفید باشد تا خواننده دچار سردرگمی نشود و کاری که می خواهد برای ماندن در سایت انجام دهد را انجام دهد. محتوا باید برای موتورهای جستجو و طول مناسب بهینه شود و کلمات کلیدی مربوط را در بر بگیرد.

طراحی وب سایت – طراحی وب سایت چیست؟
ایجاد یک وب سایت کاربر پسند
علاوه بر عناصر اصلی طراحی وب که یک سایت را زیبا و بصری جذاب می کند ، یک وب سایت باید همیشه کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می توان از وب کاربر پسند استفاده کرد.

پیمایش:
معماری سایت ، منوها و سایر ابزارهای ناوبری با توجه به نحوه جستجو کاربران در طراحی وب ایجاد می شوند. هدف این است که به کاربر کمک کنید با پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود ، به راحتی در سایت حرکت کند.

چندرسانه ای چند رسانه ای:
محرک های ویدئویی و صوتی مرتبط با طراحی می توانند به کاربران کمک کنند تا اطلاعات را سریعاً و آسان به دست آورند. این می تواند بازدید کنندگان را تشویق به صرف وقت بیشتر در صفحه وب کند.

2. سازگاری سازگاری:
برای افزایش دید سایت خود ، صفحه وب را طراحی کنید تا در مرورگرها و سیستم عامل های مختلف به همان اندازه عملکرد خوبی داشته باشد.

فناوری فناوری:
پیشرفت در فناوری به طراحان این آزادی را می دهد تا حرکت و نوآوری را اضافه کنند و طراحی وب را همیشه تازه ، پویا و حرفه ای جلوه دهند.

Interactive Interactive:
با افزودن نظرات و جعبه های طراحی به طرح ، تعامل کاربر را افزایش دهید. با استفاده از فرم های ثبت نام ایمیل و خبرنامه ، کاربران را از مشتری به مشتری تبدیل کنید

طراحی وب سایت – طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت Inton با تیم حرفه ای خود توانسته است یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در تهران شود. این شرکت بیش از 5 سال تجربه در طراحی وب سایت و سئو دارد. توسط 5 سایت معتبر طراحی و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شغل خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

پورتال ها:
در طراحی وب سایت و توسعه سایت ، پورتال ها نیز سایت هایی پویا هستند که در نهایت چندین هدف و هدف متفاوت را در یک سایت دنبال می کنند. به عبارت دیگر ، جمع تعدادی از سایتهای پویا است که می توان برای دستیابی به یک هدف مشترک برای یک مدیر یا گروهی از شرکتها ، پورتال نامید. به عنوان مثال ، یک پورتال خبری می تواند از تعدادی سایت کوچکتر تشکیل شود که هر یک از این طریق می توانند صاحبان یا کاربران خود را برای انتشار تصاویر ، اشتراک ، انتشار اخبار ، نظرسنجی ها و موارد دیگر ارائه دهند. اینکه تمام ویژگی های یک سایت استاتیک توسط طراح سایت در یک پورتال واحد ایجاد و مورد سوء استفاده قرار بگیرد.طراحی وب سایت و توسعه سایت معمولاً توسط سازمانها ، شرکتها ، دولتی و خصوصی سفارش داده می شود و توسط یک فرد یا مدیر یا خود طراح سایت بهینه سازی و نگهداری می شود زیرا نیاز به بروزرسانی دارد.

وب سایت Flash Static and Dynamic Flash: طراحی و توسعه وب سایت Flash Static و Semi-Dynamic Flash
یا Flash Modification دو نوع طراحی وب استاتیک و نیمه پویا و نرم افزار مدیریت محتوا هستند که توسط این نرم افزار طراحی شده اند. وقت آن است که منسوخ شود. معمولاً از XML یا Action Script برای ایجاد تغییر یا قابلیت های اطلاعاتی در این سایت ها استفاده می شود ، اما کاملاً به سلیقه طراح بستگی دارد.

به طور کلی در طراحی وب و طراحی سایتها سایتهای فلش استاتیک تغییر ناپذیر بوده و توسط طراح مانند سایتهای ثابت ایجاد می شوند و برای تغییر آن باید به افرادی که حرفه ای یا نیمه حرفه ای هستند مراجعه کنیم. سایت های فلش در این مدل طراحی و اجرا می شوند ، اما اکثر فناوری ها در چندرسانه ای استفاده می شوند ، اما سایت های Flash کاملاً پویا و پویا نیستند ، اما مانند سایت های پویا نیز طراحی و به روز می شوند. اما تغییر آنها صرفاً در مورد سایتهای پویا نیست و بهینه سازی محتوا بسیار محدودتر از سایتهای پویا است. یکی از مهمترین مزیت چنین وب سایت های نیمه پویا ، وب سایت های جذاب فلش ، امکان ایجاد گرافیک زیبا و همچنین انیمیشن های جذاب است.اما یکی از مهمترین معایب طراحی وب سایت و طراحی سایت می تواند این باشد که اطلاعات موتور جستجو خوانده نمی شود و کند بودن بارگذاری می شود زیرا ایندکس نیستند. طراحی وب سایت Flash و توسعه وب سایت مناسب برای کسانی است که نیاز به تبلیغات و تبلیغات تبلیغاتی خود را که ثبت نام نمی کنند یا وب سایت خدمات ویژه ای دریافت نمی کنند
با وب سایت سیستم مدیریت محتوا: طراحی وب سایت و توسعه این سایت ها (ما آنها را CMS می شناسیم) سیستم مدیریت محتوا)) و از این رو مخفف وب سایت های نوع سایت. دینامیک یا پورتال هایی که توسط طراحان سایت حرفه ای یا شرکت های طراحی حرفه ای مانند Nongar برای برنامه های خاص یا پروژه های خاص طراحی و ساخته شده اند.
کلیه ویژگی های سایت پویا به طور کامل در سایت های CMS اعمال می شود از مزایای این سیستم ها نسبت به سایر سایت های Dynamic می توان به قابلیت تطبیق پذیری آنها اشاره کرد ، زیرا بیشتر این سایت ها در کمتر از سه روز کاری توسط طراحان سایت حرفه ای طراحی و نصب می شوند و می توانند به سرعت انجام شوند. در سرویس هاستینگ بارگذاری شد. طراحی وب سایتهای CMS طراحی وب سایت و توسعه سایت مانند طراحی خط تولید در یک کارخانه بزرگ تولید پوشاک یا مواد غذایی است و این طراح در تلاش است تا کلیه امنیت ، گرافیک ، رتبه بندی موتورهای جستجو و سایر الزامات مهم را در طرح کلی نیاز اصلی قرار دهد. توضیحات در اینجا استفاده می شود
فروشگاه وب سایت طراحی و طراحی فروشگاه با اطمینان می توان گفت که پس از ظهور فناوری طراحی وب سایت در فضای اینترنت ، مهمترین سهم در طراحی وب سایت فروشگاهی مهمترین نمونه خارجی در این زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی آمازون است. طراحی دی جی درون خانه نیز نمونه بارز طراحی وب سایت فروشگاهی است.

درج تبلیغات در طراحی وب سایت:
معرفی کاربران به ویترین جذاب فروشگاه شما محصولات پیشنهادی: شانس خرید محصولات مشابه را
در یک طراحی متفاوت بهبود می بخشد : روش های مختلف پرداخت: پرداخت آنلاین از طریق بانکداری در طراحی وب سایت
با استفاده از خرید پویا: این روش در طراحی وب سایت کاربر برای حذف و اضافه کردن محصولات به سبد خرید خود.

سایت رسمی طراحی سایت تهران
گروه تخصصی طراحی سایت تهران با ۶ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی حرفه ای وب سایت های مختلف و سئو سایت و بهینه سازی سایت و آموزش طراحی سایت و سئو سایت شروع به فعالیت کرده است که تا امروز با رسیدن به اهداف خود و متعهد بودن به مشتری و زمان و پشتیبانی کامل نسبت به مشتریان خود توانسته فاصله زیادی از میان رقبای خود بگیرد با مناسبترین قیمت طراحی سایت با وردپرس را انجام میدهد و این افتخار ما میباشد.

با بیش از ۹۰۰ نمونه کار موفق با رضایت کامل مشتری

برخی از نمونه کارها

نمایندگان وکـلای دادگـستـری

قبلیبعدی
12345
برخی از خدمات طراحی سایت تهران
پشتیبانی سایت

قبلیبعدی
1234
شرکت طراحی سایت
هر سایت با توجه به هدف و برنامه ای که سازندگان آن دارند طراحی و ساخته می شود ، ولی منظور از طراحی وب سایت حرفه ای داشتن یک سایت تمام عیار ، بروز و با کیفیت، منطبق بر اصول سئو سایت ، دارای مدیریتی آسان و کاربردی و قابل رقابت در بازار های جهانی می باشد. طراحی وب سایت ما هر اندازه حرفه ای تر باشد ، کار ما در پشت سر گذاشتن رقیبان راحت تر خواهد بود.

طراحی سایت تهران
شرکت طراحی سایت سایت تهرانپردازش در زمینه سئو (seo) و طراحی سایت جزو بهترین شرکت طراحی سایت تهران میباشد میتواند جایگاه کلمات شما را به رتبه های برتر گوگل تضمین نماید.هم چنین به صورت رایگان به شما عزیزان مشاوره بدهد تا بهترین کلماتی که برای شما سود آوری دارد انتخاب نمایید خدمات سئو را با طراحی سایت تهران تجربه کنید.

طراحی سایت ارزان :

طراحی سایت ارزان سایت هایی هستند که طراحان سایت از قبل آنها را طراحی سایت و برنامه نویسی کرده اند و برای مشتریان مختلف همان سایت را کپی و راه اندازی می کنند.ساخت این سایت ها چند ساعت بیشتر زمان نمی برد. متاسفانه برخی از طراحان سایت ، این نکته را به مشتریان خود متذکر نمی شوند که ده ها نمونه کپی سایت آنها عینا در اینترنت وجود دارد.

طراحی سایت حرفه ای :

شرکت طراحی سایت تهران مفتخر است با استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری نماید. شما می توانید برای ثبت درخواست طراحی سایت حرفه ای یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید

طراحی سایت شرکتی
حتما برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی به قسمت نمونه کار مراجعه کنید حتی میتوانید یکی از سایت های طراحی شده را انتخاب و به عنوان الگو برای طراحی به ما معرفی کنید.

چرا هر کسب‌ و کاری به طراحی سایت نیاز دارد؟
اگر جهان واقعی، سیاره A باشد، جهان مجازی قطعا جای دیگری به اسم سیاره B است که با جاذبه‌های عجیب و غریبش افراد را به سمت خودش جذب می‌کند. حالا هرکدام از ما به سیاره B، یعنی دنیای آنلاین کوچ کرده‌ایم. در چنین شرایطی اگر کسب‌وکارها بخواهند هم‌چنان فقط در سیاره A باقی بمانند، برای همیشه مخاطب‌هایشان را از دست می‌دهند. پس شاید بهترین راه این است که با اولین سفینه (سایت) خودشان را به آدم‌های سیاره B برسانند! آدم‌هایی که حالا خیلی کم به جهان واقعی سر می‌زنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند در دنیای مجازی زندگی کنند، در دنیای مجازی غذا سفارش بدهند، خرید کنند، فیلم ببینند، کتاب بخوانند و در دنیای مجازی، خدماتی را که می‌خواهند دریافت کنند. جهان این روزها، یک زندگی کاملا مجازی است که در سیاره‌ای دیگر جریان دارد!
شما به عنوان صاحبان کسب‌وکار باید بدانید سایت فقط سفینه‌ای است که شما را به دنیای مجازی می‌رساند؛ اما برای این که بتوانید بین آدم‌های سیاره B جایی برای خودتان باز کنید، نیاز به یک سایت حرفه‌ای و اصولی دارید. سایت شما باید کاملا مطابق با اصول و قوانین جهان مجازی طراحی شده باشد تا بتواند مخاطب‌ها و مشتری‌هایی که در جهان مجازی زندگی می‌کنند، به سمت خودش جذب کند.

تـمـاس با مـدیـریـت
خدمات طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال
تبلیغات در گوگل

طراحی سایت گردشگری

سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت خبری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

پشتیبانی آنلاین مشتریان ۲۴ ساعته ۷ روز هفته حتی ایام تعطیل
ســئو سایت
خدمات سئو توسط طراحی سایت تهران مطابق با استانداردهای گوگل و تضمینی با کلاه سفید

طــراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای با در نظر گرفتن استانداردهای روز متناسب با نیازهای مشتری

تبلیغات در گوگل
ارائه خدمات تبلغات در گوگل به صورت کاملا حرفه ای و هدفمند به کسب و کار‌ها توسط طراحی سایت تهران

باشگاه مشتــریان
با عضویت در باشگاه مشتریان سفارشات خود را ثبت کنید و با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.

مزایای طراحی سایت با طراحی سایت تهران
یکی از مزایای طراحی سایت تهران طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز مشتریان است.ابتدا طی مشاوره های تلفنی و حضوری نیاز مشتریان دریافت و مطابق با آن راهکاری برای طراحی سایت ارائه می گردد. یکی دیگر از سرویس های مفید طراحی سایت تهران سرویس تحلیل سایت است، در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد. در واقع در صورتی که شما با طراحی سایت تهران همکاری کنید علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول لازم مانند سرعت، مقیاس پذیری، امنیت، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، کاربردپذیری و… در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مشاوره بازاریابی اینترنتی و… را نیز خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان باتجربه ما همواره در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنند. با خیال راحت می توانید رشد کسب و کار خود در فضای مجازی را به طراحی سایت تهران بسپارید.

طراحی انواع سایت و سئو تخصصی سایت
شخصی_شرکتی_اداری_فروشگاهی_اخباری_ورزشی_رستوران …..

به همراه سئو اولیه سایت در هنگام طراحی سایت

بهینه سازی سایت شما

همراه با سئو داخلی و خارجی ( سئو تخصصی )

طراحی لوگو حرفه ای سایت شما ماندگار در ذهن مشتری

دسترسی اسان مشتری برای برقراری ارتباط با شما

از صفر تا صد پروژه را تضمینی و با قید قرار داد انجام میدهیم

مشاوره های اینترنتی و شیوه های مدرن برای افزایش درامد

یک پروژه حرفه ای را از ما بخواهید و ما به شما پشتیبانی رایگان میدهیم

طراحی وب سایت چیست و چگونه می توان وب سایت ایجاد کرد؟

طراحی وب سایت چیست و چگونه می توان وب سایت ایجاد کرد؟

طراحی وب سایت چیست و چگونه می توان وب سایت ایجاد کرد؟
طراحی وب سایت چیست؟
طراحی فرایند جمع آوری ایده ها و زیبایی شناسی و اجرای آنها هدایت اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب فرایندی مشابه با ایجاد محتوای با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی است که کاربران نهایی با کمک یک مرورگر وب می توانند از طریق اینترنت به آن دسترسی پیدا کنند.

طراحی وب شامل مهارت ها و رشته های مختلفی در تولید و نگهداری وب سایت ها است. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی وب گرافیکی است. طراحی رابط نویسنده ، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی ، طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جستجو. بیشتر افراد اغلب در تیم هایی کار می کنند که جنبه های مختلف فرایند طراحی را پوشش می دهد ، اگرچه برخی از طراحان همه این موارد را پوشش می دهند. اصطلاح طراحی وب معمولاً برای توصیف فرایند طراحی طراحی وب سایت (سمت مشتری) از جمله نوشتن علائم استفاده می شود. طراحی وب بخشی از مهندسی وب را با دامنه وسیع توسعه وب همپوشانی می کند. از طراحان وب انتظار می رود که از امکانات موجود استفاده کاملی کنند.
طراحی وب چیدمان و طراحی گرافیکی صفحات وب است که بیانگر محتوای آن وب سایت است. طراحی وب جلوه بصری وب سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را درگیر می کند.
طراح وب با هدف قرار دادن سایت و مخاطبان مورد نظر خود و استفاده از عناصر متناسب با رویکرد سایت و استفاده از ذهن خلاق و غیرت هنری خود برای اعمال ابعاد و رنگ ها ، طرحی را ایجاد می کند که در تمام صفحات وب ادغام می شود. ، نمای خسته کننده و تکراری را به بازدید کننده نمی دهد. سایت باید از الگوی ثابت در صفحات استفاده کند تا کاربر هنگام مرور صفحات متوجه شود که تمام صفحات در همان سایت قرار دارند.

همه عناصر وب سایت ترکیبی از سایت ها هستند. اغلب ، معنای “طراحی” فقط به عنوان یک جنبه بصری قابل درک است. در حقیقت ، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی تر از قبیل قابلیت استفاده ، ارگونومی ، چیدمان ، عادت های کاربر ، منطق پیمایش و موارد دیگر است که استفاده از وب سایت ها را آسان تر کرده و به آسان تر یافتن اطلاعات کمک می کند.
بعضی اوقات تعریف فنی در قسمت فنی طراحی وب سایت تأکید می شود. البته ساخت وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php ، asp و cgi است ، سمت بصری وب با HTML و CSS تعریف شده است ، تجربه کاربر با Dynamic JavaScript و Ajax بهبود یافته است. صحبت كردن
به جای اینکه در مورد جزئیات فنی صحبت کنیم ، ما روی قابلیت ها تمرکز می کنیم ، از جمله اینکه چقدر می توانید یک وب سایت را از طریق CMS ما به روز کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است ، نه اینکه در مورد جزئیات فنی صحبت کنیم. است.
از نظر کلاسیک ، طراحی ظاهر بصری یک وب سایت را توصیف می کند. رویکرد سنتی شامل کنتراست ، رنگ ، تعادل ، تأکید ، ریتم ، سبک گرافیکی (خطوط ، اشکال ، بافت ها ، رنگ ها و جهت ها) ، استفاده از آیکون ها ، بافت پس زمینه و طرح کلی وب سایت است.

مؤلفه های طراحی وب سایت:
طراحی وب از بسیاری از مؤلفه های اصلی بصری به عنوان انواع طراحی استفاده می کند ، مانند:

چیدمان: در این روش گرافیک ، تبلیغات و متن مرتب می شوند. در دنیای وب ، هدف اصلی کمک به مشاهده اطلاعات مورد نظر خود است که شامل حفظ تعادل ، ثبات و یکپارچگی طراحی می باشد.

رنگ: انتخاب رنگ به هدف و مشتری بستگی دارد؛ این می تواند یک طرح ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشد که شخصیت یا مارک سازمان را با استفاده از رنگ های وب مناسب منتقل می کند.

گرافیک: گرافیک ها می توانند شامل آرم ، عکس ، کلیپ های ویدیویی یا نمادهایی باشند که همگی باعث بهبود طراحی وب می شوند. برای یک سایت کاربر پسند ، این موارد باید با رنگ و محتوای صفحه وب مطابقت داشته باشد ، البته چندان هم سنگین نیست.

فونت ها: استفاده از قلم های مختلف می تواند باعث بهبود طراحی وب سایت شود. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعدادی قلم معروف به “فونت های وب ایمن” را بخوانند ، بنابراین طراح شما به طور کلی در این گروه قابل قبول کار می کند.

محتوا: بخش محتوا و طراحی می تواند برای انتقال پیام سایت از طریق تصاویر و متن بیشتر با یکدیگر همکاری کند. متن نوشتاری باید همیشه مرتبط و مفید باشد تا خواننده دچار سردرگمی نشود و فیدهای علمی را به دلخواه خود ارسال کند. محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و از اندازه مناسبی برخوردار باشد و کلمات کلیدی مرتبط را در بر بگیرد.

طراحی سایت کاربر پسند:
علاوه بر عناصر اصلی طراحی وب که سایت را زیبا و بصری جذاب می کند ، سایت باید همیشه کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می توان به کاربرپسندی در طراحی سایت به بالاترین حد رسید.

پیمایش: معماری سایت ، منوها و سایر ابزارهای ناوبری با توجه به نحوه مرور و جستجو کاربران در طراحی وب ایجاد می شوند. هدف این است که به کاربر کمک کنید تا سایت را به راحتی پیدا کند و از آن استفاده کند.

چندرسانه ای: محرک های ویدئویی و صوتی مرتبط در طراحی می تواند به کاربران در درک اطلاعات کمک کند ، تا بتوان به سرعت و به راحتی درک کرد. این می تواند بازدید کنندگان را تشویق به صرف وقت بیشتر در صفحات وب کند.

سازگاری: یک صفحه وب را به گونه ای طراحی کنید که سایت با مرورگرهای مختلف سازگار باشد تا با یکنواختی در بین همه آنها و سیستم عامل مشاهده شود تا دید آن افزایش یابد.

فناوری: پیشرفت های فناوری به طراحان اجازه می دهد تا حرکت و نوآوری اضافه کنند و طراحی وب را همیشه تازه ، پویا و حرفه ای جلوه دهد.

تعاملی: با افزودن نظرسنجی ها و قالب های بازخورد به طراحی کاربر ، تعامل فعال کاربر را افزایش دهید. فرم های ثبت نام نامه الکترونیکی و خبرنامه بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل می کنند.

چگونه یک وب سایت تهیه کنیم؟ از کجا شروع شد؟
در اینجا می خواهیم نحوه ایجاد یک سایت را توضیح دهیم. در این مراحل می توانید روند ایجاد یک سایت را بیاموزید تا اطلاعات کافی در مورد نحوه انجام آن کسب کنید ، اگرچه آن را به شرکت های طراحی سایت واگذار می کنید.

1. گرفتن نام دامنه:
اولین کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا نام دامنه خود را دریافت کنید. این نامی است که می خواهید به وب سایت خود بدهید. به عنوان مثال ، نام دامنه وب سایت شما در حال خواندن “” sitedesign.joomir.com است. برای به دست آوردن نام دامنه ، شما باید برای استفاده از این نام هزینه عضویت سالانه را بپردازید. دریافت نام دامنه به معنای داشتن وب سایت یا هر چیز دیگری که مربوط به آن باشد ، نیست. مثل ثبت نام تجاری در صنعت ساخت و ساز است. داشتن یک مارک به این معنی نیست که باید مکانی برای رفتن داشته باشید.

2. انتخاب میزبان و نام کاربری ثبت نام:
میزبانی وب در واقع شرکتی است که کامپیوترهای زیادی را به اینترنت وصل می کند. وقتی صفحات سایت خود را روی رایانه های خود می گذارید ، همه در جهان می توانند به آنها وصل شوند و آنها را مشاهده کنند. برای داشتن یک صفحه اصلی ، باید یک حساب کاربری با میزبان وب ثبت کنید. اگر دریافت نام دامنه مشابه ساخت یک مارک در دنیای ساخت و ساز است ، دریافت یک حساب میزبانی وب با اجاره دفتر یا فروشگاه برای تجارت شما متفاوت است.

3. طراحی صفحه:
پس از تنظیم نام دامنه و هاست خود ، مرحله بعدی طراحی وب سایت خود است. البته شرکت های طراحی وب مانند وودپک همه این کارها را انجام می دهند.

4. تست وب سایت: هنگام طراحی آنها در مرورگرهای اصلی ،
باید صفحات وب را آزمایش کنید: Chrome ، Firefox ، IE و Microsoft EJ. همه این مرورگرها می توانند به صورت رایگان بارگیری شوند ، بنابراین شما نباید مشکلی در تهیه آنها و نه آنها داشته باشید. متأسفانه ، آزمایش مستقیم سایت شما تنها روشی است که می توانید اطمینان حاصل کنید که همانگونه که در ابزارهای الکترونیکی بازدید کننده انجام می شود ، نمایش داده می شود. علاوه بر این ، اگر تلفن هوشمند دارید ، سعی کنید سایت خود را در آنجا بررسی کنید و مطمئن شوید سایت شما پاسخگو است.

5. کسب درآمد:
اگر سایت شما برای فروش محصولات و خدمات طراحی شده برای کسب درآمد و ایجاد اطمینان مشتری طراحی شده است ، باید امنیت کافی را برای کاربران شما فراهم کند.

6. درمورد
سایت خود قرار دهید : وقتی سایت شما آماده است ، می توانید آن را به موتورهای جستجو مانند Google و Bing ارسال کنید.
به طور کلی ، اگر سایت شما با وب سایت های دیگر مرتبط است ، حتی ممکن است نیازی به ارسال آن به این موتورهای جستجو نباشید. آنها احتمالاً با دنبال کردن لینک های موجود در این وب سایت ها ، سایت را پیدا می کنند.

حال سوال کلی که ممکن است با آن روبرو شوید این است که انواع مختلفی از سایت ها وجود دارد و کدام یک برای تجارت شما مناسب است.

انواع سایت:

سایت های  استاتیک و استاتیک:
وب سایت استاتیک برای هر صفحه از وب سایت استاتیک یک فایل منحصر به فرد را ذخیره می کند. هر بار که صفحه درخواست می شود ، همان محتوا بازگردانده می شود. این محتوا یکبار در طول طراحی وب ایجاد می شود. این سایت ها معمولاً به صورت دستی نوشته می شوند ، اگرچه برخی از سایت ها از یک فرآیند ایجاد خودکار شبیه به یک وب سایت پویا استفاده می کنند که نتایج آن به صورت صفحات تکمیل شده طولانی مدت ذخیره می شود.
سرعت بارگذاری بالاتری دارد زیرا از کد کمتری استفاده می کند. علاوه بر این ، طراحی سایت ثابت ارزان تر است.
این سایت ها احتمال آسیب و آسیب کمتری دارند زیرا امکان تغییر آنها توسط افراد عادی وجود ندارد. در چنین سایت هایی ، همه عناصر دارای جایگاه ثابت هستند ، و بنابراین بهتر است تصمیم بگیرید که کدام یک از عناصر مناسب باشد.
این سایت ها برای شرکت ها و افرادی که حداقل یک یا دو بار در سال می خوانند مناسب هستند تا تغییراتی در محتوای سایت خود ایجاد کنند.

سایت های متحرک استاتیک و نیمه پویا : سایت های فلش یا انیمیشن دارای دو نوع استاتیک و نیمه پویا هستند. سایت های فلش ثابت تغییر ناپذیر هستند و توسط طراح مانند سایت های ثابت ایجاد شده اند و افراد عادی نمی توانند آنها را تغییر دهند.
اما سایتهای نیمه پویا قابل تغییر هستند اما تغییرات آنها محدود است.
این سایت ها برای کسانی که نیازی به تبلیغات ندارند مناسب است و بیشتر کاربران با آنها آشنا هستند.

پورتال:
این سایت های پویا هستند که چندین هدف خاص را دنبال می کنند. به عبارت دیگر ، تعدادی سایت پویا برای دستیابی به یک هدف خاص و تشکیل پورتال گرد هم می آیند.
پرتال ها بیشتر توسط سازمان ها و گروه ها خریداری می شوند. مدیریت پورتال ها به دلیل نیاز یک فرد به روزرسانی بخش های مختلف دشوار است و باید زمان بیشتری به آن اختصاص یابد.

سایت های پویا:
این سایت ها توسط افرادی که به CMS دسترسی دارند می توانند اصلاح شوند. زبان برنامه نویسی سایت های پویا بسته به نیاز می تواند متفاوت باشد.
این سایت ها برای افراد و شرکت هایی که بیش از دو بار در سال نیاز به تغییر محتوا دارند مناسب است.

خوب ، در این مقاله شما طراحی سایت را یاد گرفتید و با انواع سایت ها آشنا شدید. اما قطعاً برای شما منطقی نیست که یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت طراحی شده توسط شما باشد که ممکن است در این زمینه اطلاعات فنی کافی نداشته باشد. اما بهتر است اطلاعات خود را در مورد این موضوع با استفاده از مقالات موجود در سایت افزایش دهید تا بتوانید با روند کاریکاتور خود ملموس تر باشید.

دربـــاره مـــا

گروه تخصصی طراحی سایت تهران متشکل از ۱۰ نفر توسعه دهندگان و طراحان سایت است که توجه ویژه ای بر جنبه های توسعه ux دارند.

گروه تخصصی طراحی سایت تهران در سال ۹۲ بصورت منسجم کار خود را در تهران آغاز نمود.خوشبختانه در این زمان اندک طراحی سایت تهران توانسته از میان رقبای خود فاصله زیادی گرفته و در این زمینه به موفقیت های روز افزون و سابقه درخشان برسد.

با ما همراه باشید
نمایشگر در حال پیشرفت روز افزون گروه تخصصی طراحی سایت تهران

طراحی سایت
97%
سئو و بهینه سازی
98%
گرافیک
96%

شرکت طراحی سایت تهران تبلیغات در گوگل
پروژه های انجام شده

1500+ مشتری راضی
تعـــرفه ها

6+ سال فعالیت
تاریخچه طراحی سایت تهران

200+ نمونه موفق
نمونه کارها
برای تغییر آماده اید؟
همکاری با طراحی سایت تهران باعث می شود بازدید سایت شما افزایش پیدا کند و افرادی که به سایت شما مراجعه می کنند با شما تماس بگیرند و در نتیجه فروش شما افزایش خواهد یافت. کارشناسان طراحی سایت تهران به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از تکنیکهای بازاریابی اینترنتی بهترین نتیجه ممکن را از اینترنت کسب کنید. سئو، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و دیجیتال مارکتینگ تخصص ماست.
اگر برای موفقیت و افزایش فروش خود آماده هستید، همین حالا اقدام کنید:

تـمـاس بـا مـا
دربــاره مـا
آموزش طراحی سایت
ساختن بانک اطلاعاتی

دانلود و نصب آخرین ورژن مدیریت محتوا و تنظیمات آن

نصب انواع قالب و پوسته های مختلف و تنظیمات آن

نصب انواع افزونه های کاربردی و تنظیمات آن

آموزش سئو کردن سایت و بهینه سازی و افزایش رتبه برای صفحات گوگل

تولید محتوا اصولی و مطابق با قوانین ۲۰۱۸ گوگل

آموزش گرفتن درگاه پرداخت آنلاین و گرفتن نماد الکترونیک ( اینماد )

جهت ثبت نام و مشاوره رایگان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

 

جهت مشاوره رایگان و ثبت درخواست ،فرم زیر را کامل کنید تا کمتر از ۵ دقیقه کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

شماره تماس*

طراحی سایت
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا نیاز به طراحی سایت دارید ؟ شاید طرح سوال راجع به دلیل طراحی سایت کمی تکراری باشد اما ما برای شما پاسخی کاملا متفاوت داریم . معمولا ما در طراحی سایت و برنامه نویسی وب با دو رویکرد متفاوت مواجه هستیم . دسته اول مشتریان طراحی سایتی هستند که برای اولین بار می خواهند سایت داشته باشند ، شرکت ما ابتدا نیازسنجی بازار و تحقیق را انجام می دهد و سپس وارد مرحله توسعه و طراحی سایت می شود. دسته دوم مشتریانی که قبلا سایت داشته اند و نیاز به بروزرسانی و پشتیبانی و امنیت پایدار و دائم و طراحی وب سایت اختصاصی بر اساس نیازهای جدید خود دارند .

برای این دسته از مشتریان ما طراحی و قالب کاملا اختصاصی را پیشنهاد می دهیم . چراکه طراحی وب سایت اختصاصی می تواند کلیه نیازهای آنها را پوشش دهد و در آینده نیز نگران گسترش سئو و نرم افزار خود نمی باشند . مشتریان ما در هر دسته می توانند با تکیه بر تجربه چندین ساله ما در طراحی سایت و سئو و تولید نرم افزار های اختصاصی برای شرکت های کوچک تا ارگان های بزرگ و با توجه به رویکرد شرکت در استفاده از فن آوری های روز همگام با تکنولوژی در طراحی سایت و سئو به راحتی تجارت خود را در یک بستر مناسب شروع کنند .

قبل از هرگونه تصمیم گیری لطفا ابتدا نمونه کارهای شرکت ما را مشاهده نمایید ، ما تجربه راه اندازی فروشگاه آنلاین ،طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت اختصاصی و نرم افزارهای وب کاملا تخصصی را دارا هستیم . چندین شرکت بزرگ داخلی ما را جهت همکاری در زمینه طراحی انواع سایت و سئو کاملا تخصصی انتخاب کرده اند و این خود نشان دهنده تخصص ما در طراحی سایت و سئو و همکاری بلند مدت با آنها نشان دهنده تعهد ما در پشتیبانی و امنیت پایدار و خدمت رسانی خوب می باشد .

طراحی سایت تخصصی و سئو حرفه ای
ما ادعا می کنیم خاص ترین و بزرگترین شرکت طراحی سایت و سئو در ایران هستیم و برای این ادعای خود دلایل بسیار زیادی داریم . همکاری با مشتریان سازمانی ، دولتی ،خصوصی و نمونه کارهای متعدد در تمامی زمینه ها مشتریان راضی و ماندگار ، نیروی انسانی جوان و متخصص ، تجربه کاری در تمامی عرصه های وب ، همکاری با سایت های بزرگ و برند ، ثبات در زمینه فعالیت تخصصی طراحی سایت ، سئو ، فروشگاه ساز ، بازاریابی اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ ، بر حسب نیاز مشتری ، سیستم هایی با امنیت بسیار بالا و دائم ، رعایت استاندارد های بهینه سازی و افزایش رتبه برای موتورهای جستجو ( سئو ) ، رعایت متدها و تکنیک های به روز دنیا ، همگام با تکنولوژی پیش میرویم و همین امر باعث شده که از میان رقبای خود فاصله چشمگیری بگیریم و هدفمند و با مدیریت کارآمد در این عرصه قدم برداریم. ما طبق شعار و قانون شرکت همیشه حق با مشتری است فعالیت میکنیم.

برای شما بهترین ها را آرزومندیم

بهترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن ارائه میدهیم

شرکت طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای

بزرگترین شرکت طراحی سایت در ایران

طراحی سایت شرکتی

طراحی انواع سایت فروشگاهی

طراحی سایت حرفه ای در تهران

شرکت طراحی سایت

آموزش خصوصی طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت فروشگاهی

درباره ما
گروه تخصصی طراحی سایت تهران به صورت تخصصی از سال 92 بصورت منسجم کار خود را در تهران آغاز نموده است . خوشبختانه در این زمان اندک شرکت طراحی سایت تهران توانسته از میان رقبای خود فاصله زیادی بگیرد و در این زمینه به موفقیت های روز افزون و سابقه درخشان برسد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *